Palmiye Otel 2

 
  •    
  •    
Palmiye Otel 2

Biz Kimiz ?

Çok özel olduğunuzu düşünün ve herşeyin en iyisini hakettiğinizi…Sizin sımsıcak bir güneşle sarılıp palmiye ağaçları ile benzemiş yeşilliklerden, masmavi denizin kucağına götüren eşsiz bir doğa… Mavi ile yeşilin birleştiği bir yeryüzü cenneti Mersin Kızkalesi’ne hoşgeldiniz.Kızkalesinin eşsiz güzelliği ile verilebilecek en kaliteli konforuyla ve verdiği butik hizmetiyle birleşen Palmiye Otel 2 eşsiz güzellikte ki lüks odalarında misafirlerine hayal ettiklerinin çok ötelsinde bir konfor sunmaktadır.Palmiye Otel 2 Mersin Kızkalesi’nde 35 Standart, 10 suite oda olmakla birlikte toplamda 45 oda ile misafirlerini ağırlamaktadır. Palmiye Otel 2 denize çok yakın olup, deniz manzaralıdır.

 

VİZYONUMUZ

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‘buraya metin gelecek, buraya metin gelecek’ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır….

MİSYONUMUZ

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‘buraya metin gelecek, buraya metin gelecek’ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‘buraya metin gelecek, buraya metin gelecek’ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.Toplam Oda Sayısı45
Kuruluş Yılı2019
Şirket ÜnvanıPalmiye Otel 2
Vergi Dairesibelirtilmedi
Vergi Numarasıbelirtilmedi
Mersis Nobelirtilmedi
Galeri

Büyük görseller için resme tıklayın

Muhitte Neler Var
  • Sanayi
  • Turistik
  • Ulaşım

Harita Yükleniyor

Copyright © 2019 Palmiye Otel 2, Tüm hakları saklıdır.