Palmiye Otel 2

 
  •    
  •    

ODALARIMIZ

Birbirinden konforlu ve ferah odalarımızı en rahat edebileceğiniz şekilde tasarladık.

Suit Oda

Suit Oda

10 adet suit odamız bulunmaktadır. Suit odalarımızda biri jakuzi olmak üzere iki banyo bulunmaktadır. Oturma grubu, ücretsiz kablosuz internet hizmeti, fön makinesi, uydu yayını, 24 saat sıcak su gibi her türlü detay sizlerin konforu için düşünülmüştür.

Junior Suit

Junior Suit

30 adet junior suit odamız bulunmaktadır. Standart 3 kişilik odalarımızda, ücretsiz kablosuz internet hizmeti gibi her türlü detay sizlerin konforu için düşünülmüştür.

Standart oda

Standart oda

5 adet standart çiftlere özel odamız bulunmaktadır. Odalarımızda klima (soğutma ve ısıtma) 24 saat sıcak su, LCD TV, uydu yayını, minibar ve ücretsiz kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Modern ve şık tasarımlardan oluşan son teknolojik imkanlarla donatılmış olan standart odalarımızda günün yorgunluğunu atabilirsiniz

En İyi Hizmet Bizde

Hizmetlerimize göz atın kararınız biz olacağız

Aile Odaları

Aile Odaları

Restoran

Restoran

Oda Servisi

Oda Servisi

Park Alanı

Park Alanı

Ücretsiz Wifi

Ücretsiz Wifi

Minibar

Minibar

Safe Box

Safe Box

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçilmeyen Odalar

Engellilere Uygun

Engellilere Uygun

7/24 Hizmet

7/24 Hizmet

LCD TV

LCD TV

Laundry

Laundry

Gezebileceğiniz Yerler

Yöremizde gezilecek ve görülecek yerleri inceleyin

Kırmıtlı Kuş Cenneti

Kırmıtlı Kuş Cenneti

On bir ayrı çerçeve içerisinde yer alan Adamkayalar kabartmalarının yamaçtaki kompozisyonları içerisinde en sık yinelenen figürler, dört ölü ziyafeti sahnesine ait olanlardır. Bu sahnelerde ölüler ya yalnız ya da eşleri ve oğulları ile beraber gösterilmişlerdir. Adamkayalar kabartmalarında ölülerin oğulları ve ayrıca iki erkek kabartması, asker olarak işlenmiştir.

Ala Cami

Ala Cami

Narlıkuyu küçük bir koydur. Gerçi Mersin ili deniz kıyısında yüzlerce koy vardır. Ama Narlıkuyu soğuk ve tatlı suyu ile diğer koylardan farklıdır. (Ev hayvanları koydan su içebilirler.) Su soğukluğunun sebebi(15-16 derece) deniz altındaki su kaynaklarıdır. Bu kaynaklardan bir tanesi Narlıkuyu’nun kuş uçuşu 1.2 km. kadar kuzey batısında yer alan Cennet obruğundan gelen yer altı suyudur. Günümüzde Narlıkuyu ile Cennet ve Cehennem obrukları 2 km lik asfalt bir yolla birbirlerine bağlanmışlardır.

Kastabala - Hierapolis

Kastabala - Hierapolis

Cennet ve Cehennem Çökükleri veya Cennet ve Cehennem Obrukları, Silifke - Narlıkuyu yakınlarında bulunan, doğal yollarla oluşmuş, tarihi ve turistik ilgi çeken, çok derin mağaralardır. Cennet Çöküğü ve Cehennem Çukuru olarak adlandırılmaktadır. Cennet çöküğü ve Cehennem çukuru arasında 80 metre mesafe vardır. Kültür ve Turizm Bakanlığınca müze kapsamında olup ziyaretçilere açıktır

Karatepe - Aslantaş

Karatepe - Aslantaş

Kanlıdivane, günümüzde Mersin'in Erdemli ilçesinde yer alan antik kent. MÖ 3. yüzyılda kurulan ve MS 4. yüzyılda adı Neapolis olarak değişen kentin Elaiussa Sebaste'nin sur dışında yer alan uzantısı olduğu tahmin edilmektedir. 19. yüzyıl ortalarında Fransız gezgin Victor Langlois tarafından keşfedilen kent, 1970'li yıllarda yapılan kazılarla ortaya çıkarılmıştır. Yöredeki ilk arkeolojik araştırmaları ise Semavi Eyice gerçekleştirmiştir. Kent, doğal bir çökük olan 30 metre derinliğindeki geniş bir obruk etrafında kurulmuştur.

Copyright © 2019 Palmiye Otel 2, Tüm hakları saklıdır.